Hoštická hnojovatka 40l

Hnojovatka – vhodná na zlepšenie pôdy pre pestovanie rajčín, paprík, uhoriek, inej plodovej zeleniny a ovocia ( egreše, ríbezle, jahody a pod. ).

12,10 

Na sklade

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Hnojovatka – vyrobená zo sušeného fermentovaného hnoja, sušeného separátu, ktorý je vyrobený z čisto prírodných poľnohospodárskych komodít ( maštalných krmív a hnojov ) a popola vzniknutého spaľovaním biomasy. Vďaka použitým surovinám obsahuje okrem základných živín ( dusík fosfor draslík) aj ďalšie živiny ako horčík, síru a vápnik, vrátane stopových prvkov. Okrem živín sa do pôdy dostáva aj rovnomerná dávka organickej hmoty, ktorá má za dôsledok zlepšenie pôdnych vlastností a úrodnosti. Zvlášť vhodná na zlepšenie pôdy pre pestovanie rajčín, paprík, uhoriek, inej plodovej zeleniny a ovocia ( egreše, ríbezle, jahody a pod. ).

Objem 40 l.

Hmotnosť 40 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×