X
Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať.
Ďakujeme za pochopenie.

Vodnár pH plus jazierko 3kg

Prípravok na zvýšenie pH a alkality v jazierku.

10,80 

Na sklade

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Prípravok na zvýšenie pH a alkality v jazierku.

Vodný roztok prípravku pH plus reaguje zásadito, a preto sa s ním ľahko upravuje pH z kyslých hodnôt na optimálnu hodnotu pH vody a takisto zvyšuje alkalitu kyslých vôd.

Použitie: Dávkovanie je závislé na hodnote pH vody vo Vašom jazierku.

Dávkovanie 100 g prípravku pH plus na 10 m 3 zvýši hodnotu pH vody o 0,1. Ak je pH po jednom až dvoch obehoch filtrácie od ošetrenie vody nižšia, než optimálne pH, dávkujte prípravok pH plus znova. Hodnota pH však môže stúpnuť maximálne o 1 stupeň, viac by bolo pre život rýb rizikové. Prípravok rozmiešajte v nádobe s vodou a nalejte do jazierka.

Hmotnosť 3 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×