Závesný samozavlažovací kvetináč MARINA terakota 20cm

Samozavlažovací kvetináč je vybavený vyklápacím okienkom na boku, ktoré zaručuje pohodlné zalievanie a prístup vzduchu ku koreňom.

6,50 

Na sklade

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Samozavlažovací kvetináč je vybavený vyklápacím okienkom na boku, ktoré zaručuje pohodlné zalievanie a prístup vzduchu ku koreňom. Jednoduchý dizajn v matnom prevedení ľahko zapadne do každého exteriéru a zimnej záhrady. Súčasťou balenia je závesný textilný systém v dĺžke 48 cm zakončený pevnými plastovými háčikmi, rošt a knôt na zvlhčovanie substrátu a satie vody.

Rozmer: 20×20 cm ( priemer+výška kvetináča bez závesu )

Hmotnosť 1,5 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×