Rat Killer perfekt 150g

Rat Killer Perfekt je hotová nástraha vo forme červeno sfarbených granúl, určená na ničenie škodlivých hlodavcov (potkan, krysa, myšice a myš domáca)

1,60 

Na sklade

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Rat Killer Perfekt je hotová nástraha vo forme červeno sfarbených granúl, určená na ničenie škodlivých hlodavcov (potkan, krysa, myšice a myš domáca) v uzavretých objektoch ako sú chaty, kôlne, bytové priestory, pivnice a a vo vonkajších objektoch. Účinne ničí hlodavce už pri jednorázovom použití, úhyn nastáva po niekoľkých dňoch (3-5) po požití. Obsahuje horčidlo denatonium benzoate, ktoré znižuje možnosť požitia domácimi zvieratami.

Balenie: 150 g

Používajte prípravok bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o prípravku.

Hmotnosť 0,150 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×