X
Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať.
Ďakujeme za pochopenie.

Králik RAINBOW MIX 0,5g SEMO

Chrysanthemum carinatum Schousb.

0,85 

Produkt je momentálne nedostupný

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Charakteristika produktu:

Králik je letnička pochádzajúca zo Severnej Ameriky. Husto vetvené stonky majú listy s výraznými výkrojmi. Kvetenstvo sú úbory s tmavým terčom a viacfarebnými jazykovými kvetmi. Veľmi efektná, výrazná letnička. Táto margaréta sa hodí do nádob, trvalkových záhonov a na obruby. Často sa používa k rezu, pretože má dlhú trvácnosť vo váze.

Nenáročná rýchlo rastúca letnička s veľkými pestrofarebnými úbormi kvetov. Vyžaduje ľahšiu pôdu a plno slnečné stanovište. Doporučuje sa zaštipnúť mladé rastliny, podporíte tým ich kvitnutie.

Predpestovanie : výsev marec – apríl, skleník, parenisko 15 – 18°C

Výsadba na trvalé stanovište v máji v spone 30 x 20 cm

Kvitnutie: jún až september

Hmotnosť 0.005 kg

Iné produkty tohto druhu

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×