X
Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať.
Ďakujeme za pochopenie.

Netýkavka sultánska zmes farieb 0,04g SEMO

Impatiens walleriana Hook.

1,45 

Na sklade

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Charakteristika produktu:

Obľubená, bohato rozvetvená letnička s päťpočetnými až 2 cm veľkými kvetmi. Je vhodná na záhony, do truhlíkov a iných vegetačných nádob.Vyžaduje polotieň a výživnú, bohatú, mierne vlhkú pôdu v chránených polohách. Rastlina je náročná na pravidelnú zálievku.

Zmes bielych, ružových, oranžových, fialových, šarlátových a karmínových kvetov. Začína kvitnúť skoro a kvitne bohato celú sezónu. Dorastá do výšky 15 – 20 cm.

Predpestovanie : výsev február – marec, skleník 20°C

Výsadba na trvalé stanovište v máji v spone 30 x 20 cm 

Kvitnutie: jún až do zamrznutia

 

Hmotnosť 0.005 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×