Uhorky nakladačky ADMIRA F1 2,5g Ing.B.Holman

Uhorky nakladačky ADMIRA F1 2,5g Ing.B.Holman

1,20 

Na sklade

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Prevažne samičia odroda.

Kvalitou plodov i odolnosťou k chorobám a k chladu je podobná odrode REGINA F1, býva však ešte o niečo odolnejšia na pleseň uhorkovú a tým pádom výnosnejšia. Tak isto veľmi dobre znáša náhle poklesy teplôt počas zberu. Plody sú štíhle, (D:Š = 3:1), tupo zakončené, veľmi kvalitné.

Hmotnosť 0,025 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×