Čakanka šalátová Mechelse Middelvroeg 0,6g SEMO

Cichorium intybus

0,90 

Produkt je momentálne nedostupný

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Di Bruxelles predtým Febra je kvalitná odroda na rýchlenie puku od decembra do februára. Puky sú biele, kompaktné, pevne uzatvorené.

Pestovanie

Vynikajúca, dieteticky hodnotná zelenina na konzum rýchlených pukov v zimnom období. Vysievame v máji do hlboko prepracovanej pôdy s pH minimálne 5,5. Vzdialenosť riadkov volíme od 30 do 50 cm. Po vzídení vyjednotíme na 10 – 15 cm. Korene zbierame v septembri až v októbri, keď dosiahnu hrúbky 3,5 – 4,5 cm. Z 1 m2 zozbierame cca 2,5 kg koreňa. Po zrezaní listu na 2 – 3 cm skladujeme korene až do rýchlenia pri teplote 1 – 2 stupňov C a vysokej vzdušnej vlhkosti. Rýchlime v nádobách s pieskom alebo v hydropónii, v temných priestoroch alebo so zakrytím čiernou fóliou. HTS 1,3 – 1,5 g. 1 g semena obsahuje 600 – 700 semien.

Hmotnosť 0,0006 kg

Iné produkty tohto druhu

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×