Čakanka šalátová Mechelse Middelvroeg 0,6g SEMO

Cichorium intybus

0,75 

Objednávky sú do odvolania pozastavené

Di Bruxelles predtým Febra je kvalitná odroda na rýchlenie puku od decembra do februára. Puky sú biele, kompaktné, pevne uzatvorené.

Pestovanie

Vynikajúca, dieteticky hodnotná zelenina na konzum rýchlených pukov v zimnom období. Vysievame v máji do hlboko prepracovanej pôdy s pH minimálne 5,5. Vzdialenosť riadkov volíme od 30 do 50 cm. Po vzídení vyjednotíme na 10 – 15 cm. Korene zbierame v septembri až v októbri, keď dosiahnu hrúbky 3,5 – 4,5 cm. Z 1 m2 zozbierame cca 2,5 kg koreňa. Po zrezaní listu na 2 – 3 cm skladujeme korene až do rýchlenia pri teplote 1 – 2 stupňov C a vysokej vzdušnej vlhkosti. Rýchlime v nádobách s pieskom alebo v hydropónii, v temných priestoroch alebo so zakrytím čiernou fóliou. HTS 1,3 – 1,5 g. 1 g semena obsahuje 600 – 700 semien.

Hmotnosť 0.0006 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×