Rajčiak kolíkový JAHODO 30s. SEMO

Skorá odroda kolíkovej paradajky s jahodovým tvarom plodov a sladkou chuťou.

2,00 

Na sklade

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Skorá odroda kolíkovej paradajky s jahodovým tvarom plodov a sladkou chuťou.

Charakteristika: Rajčiak kolíkový ´Jahodo´ je odroda z kolekcie Pre mlsné jazýčky. Plody majú hmotnosť 16 -20 g, jahodový tvar a výbornú sladkú chuť. Sú odolné voči praskaniu a sú vhodné aj na skladovanie. Na jednom strapci sa tvorí 16 a viac plodov. Rajčiak ´Jahodo´ je skorá výnosná odroda, ktorá netrpí predčasným opadom plodov. Je vhodná na pestovanie v záhone, na poli, vo fóliovníku aj v skleníku.

 

Pestovanie: Semená rajčiaka jedlého vysievame v marci až v apríli na teplé stanovisko v interiéri alebo v skleníku či fóliovníku. Paradajky vyžadujú pôdu bohatú na živiny. Do vonkajšieho záhona presádzame rastliny približne v polovici mája až v júni. Plody zbierame v júli až v septembri v závislosti od doby výsevu.

 

Balenie obsahuje : 30 semien.

Hmotnosť 0,002 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×