AGRO Substrát na orchidey 5l

Substrát na pestovanie rastlín s nízkou potrebou živín ako je väčšina orchideí ( Cattleya, Cymbidium, Phalaenopsis a iné ), Anthurium, bromélií a ostatné epyfitické rastliny.

3,20 

Na sklade

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Vlastnosti:

  • má hrubšiu prevzdušnenú štruktúru

 

Zloženie:

Substrát má vysoký podiel vláknitej bielej rašeliny pre maximálne prevzdušnenie, vyrovnaný obsah základných živín a stopových prvkov.

Hmotnosť 4 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×