X
Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať.
Ďakujeme za pochopenie.

Tekvicový olej 250ml

Tekvicový olej dodá vašej studenej kuchyni poriadnu dávku originality a výbornej chuti. Môžete ho pridávať do šalátov, dresingov, omáčok aj nátierok

9,69 

Produkt je momentálne nedostupný

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Tekvicový olej dodá vašej studenej kuchyni poriadnu dávku originality a výbornej chuti. Môžete ho pridávať do šalátov, dresingov, omáčok aj nátierok

Tekvicový olej vyniká špecifickou orechovou chuťou a má nezameniteľnú arómu a je veľmi ľahko stráviteľný.

Lisuje sa za studena, preto sa v ňom zachovávajú všetky potrebné látky

Neobsahuje  nijaký cholesterol

Má pozitívny vplyv pri problémoch s prostatou

-pri vysokom krvnom tlaku a cholesterole

-pri kardiovaskulárnych problémoch či ateroskleróze

-pomôže tiež s lámavými nechtami vypadávaním vlasov

-je vhodný aj pri zlom stave pokožky

-pri zápaloch močového ústrojenstva

-je prospešný pri zlepšovaní pamäti

pozitívne tiež vplýva na organizmus pri zvýšenej nervozite a podráždenosti

Vyrobené na Slovensku.

Hmotnosť 0.3 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×