Sviečka v skle GARDENIA jablko/tráva

Voňavá sviečka uzavretá v elegantnom sklenenom obale je navyše zabalená v darčekovej krabičke

15,70 

Na sklade

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Voňavá sviečka uzavretá v elegantnom sklenenom obale je navyše zabalená v darčekovej krabičke. Vyrobená z najkvalitnejších surovín. Vyniká krásnou kompozíciou vône. Špeciálny efekt dodáva drevený knôt, vďaka ktorému sviečka dohorí rovnomerne a imituje plamene v krbe – jemne praská a bliká. Prináša pokoj a harmóniu do interiéru.

Sklenená sviečka vo vintage štýle nesie v sebe nostalgiu v podobe gobelínových obrusov v tmavých elegantných odtieňoch. Interiér prevonia sviežim jablkom a čerstvou trávou po daždi a zútulní každú izbu, v ktorej sviečku zapálite. Je vkusným darčekom, ktorý doplní kyticu či značkové víno a poteší pri slávnostnej príležitosti.

Doplňte Gardenia kolekciu o ďalšie vône a odtiene sviečok v tvare vysokého a nízkeho valca. Vytvorte tak dokonalú kompozíciu pre milovníkov záhrady a prírody vo vintage štýle.

Rozmer skla: 10×9 cm

Hmotnosť 0,300 kg

×