SEN O VAŠEJ ZÁHRADE SA VŽDY ZAČÍNA VAŠOU TÚŽBOU PO NEJ.
NÁS ZAUJÍMA KAŽDÝ DETAIL, S KTORÝM VÁM MÔŽEME POMÔCŤ TENTO SEN ZREALIZOVAŤ.

SEN O VAŠEJ ZÁHRADE SA VŽDY ZAČÍNA VAŠOU TÚŽBOU PO NEJ.
NÁS ZAUJÍMA KAŽDÝ DETAIL, S KTORÝM VÁM MÔŽEME POMÔCŤ TENTO SEN ZREALIZOVAŤ.

Budeme pri Vás od počiatočnej tvorby tej najvýhodnejšej finančnej ponuky, cez výber rastlinného materiálu s dvojročnou zárukou a poskytneme Vám bezplatnú kontrolu stavu záhrady a výsadby v počiatku realizácie Vášho záhradného sna. Tým to však nekončí! Sme pripravení zodpovedať akékoľvek otázky a rýchlo reagovať na všetky Vaše podnety aj naďalej! Zabezpečujeme kompletný servis už existujúcich záhrad. Od kosenia trávnikov, okopávania, dosádzania pôvodnej výsadby, údržby jazierok, strihania stromov a kríkov, ako aj s ambíciou pomôcť Vám s bežnou starostlivosťou o zeleninovú záhradu v čase zaneprázdnenosti alebo prípadnej choroby, či s cieľom poskytnúť Vám pohotové poradenstvo pri chorobách rastlín alebo cennú pomoc pri akomkoľvek probléme.

Naša webová stránka je zároveň aj záhradkársky obchod, kde môžete z pohodlia domova nielen nakúpiť, ale aj v rámci tohto on-line prostredia chceme byť s Vami v úzkom a čo najosobnejšom kontakte. Želáme si, aby na jednom mieste zákazník získal všetko, čo potrebuje pre prácu v záhrade, pre prácu s rastlinami v byte, v dome, na balkóne a na terasách. Preto máme pripravené pútavé videá a rozhovory, ktoré Vám, ako veríme, pomôžu a uľahčia Vaše záhradkárčenie. Portál www.zahradkarskyobchod.sk je súčasťou stratégie komplexnej ponuky služieb zákazníkom a je určený pre tých, ktorým záhrada a rastliny učarili a venujú sa im so skutočným citom.

Našou filozofiou je rodinná atmosféra, ktorú môže dotvoriť aj vysnená záhrada a ktorú dennodenne vytvárame aj my v našej firme. Dovoľte nám stať sa súčasťou Vášho sna o pestrofarebnom, voňavejšom a rastlinami dýchajúcom domove a o kvitnúcej a úrodnej záhrade.

S úctou,

Ladislav Čík (konateľ) a zanietený tím spoločnosti La-Garden Dolná Seč spol. s r.o.

Naša ponuka produktov

×