X
Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať.
Ďakujeme za pochopenie.

AGRO Dekoračná píniová kôra 65l 40-60mm

Dekoračná píniová kôra frakcie 40-60 mm.

20,20 

Produkt je momentálne nedostupný

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Píniová kôra sa získava z Pinus maritima – Prímorská borovica. Výroba suroviny začína odkôrnením a následným deponovaním, kedy kôra musí prejsť niekoľkými fázami zahriatia. Toto niekoľkonásobné zahriatie kôry sa robí z dôvodu odstránenia prípadných škodlivých organizmov. Po tejto fáze je surovina transportovaná loďou do Belgicka, kde dochádza k roztriedeniu na požadované frakcie a následne je už dovezená priamo do Českej republiky.

Takto získaná píniová kôra je veľmi cenná kvôli svojej vysokej životnosti a výborným dekoračným vlastnostiam.

Výhody píniovej dekoračnej kôry Garden Boom

Bráni rastu klíčiacej buriny. Obmedzuje vyparovanie vody. Chráni pôdu pred eróziou a vysychaním. Podporuje prirodzený vývoj pôdnych organizmov. Vysoký dekoratívny vzhľad

Píniová kôra, Frakcia: 40 – 60 mm, Použitie: exteriéry, interiéri

Hmotnosť 50 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×