Geranium strong balkónové rastliny 30ml

Geranium Strong – je špecializovaný a mimoriadne inovatívny prípravok určený na regeneráciu všetkých druhov a odrôd balkónových rastlín.

1,10 

Na sklade

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Geranium Strong – je špecializovaný a mimoriadne inovatívny prípravok určený na regeneráciu všetkých druhov a odrôd balkónových rastlín. Kondicionér je úspešný aj pri pestovaní všetkých ostatných kvitnúcich rastlín.

Špeciálna formulácia stimuluje, posilňuje a predlžuje kvitnutie.

Pravidelné používanie ovplyvňuje dobrý stav koreňového systému, poskytuje bohaté kvitnutie , intenzívne sfarbenie kvetov a častí zelených rastlín. Profesionálne, estetické a pripravené na použitie.  Aplikátory uľahčujú ich používanie.

Balenie: 30 ml objem

Hmotnosť 0,03 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×