X
Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať.
Ďakujeme za pochopenie.

NATURA Big Beat tyčinkové hnojivo 12ks

NATURA Big Beat tyčinkové hnojivo je organo-minerálné hnojivo s insekticídnym účinkom, určené pre všetky druhy kvitnúcích a nekvitnúcích rastlin, byliniek, ovocia a zeleniny pestovaných v nádobách.

2,99 

Na sklade

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

NATURA Big Beat tyčinkové hnojivo je organo-minerálné hnojivo s insekticídnym účinkom, určené pre všetky druhy kvitnúcích a nekvitnúcích rastlin, byliniek, ovocia a zeleniny pestovaných v nádobách. 

Posilňuje a regeneruje rastliny pri poškodení savými škodcami a omedzuje tak ich škodlivost. Vďaka vysokému podielu dusíku hnojivo podporuje zdravý rast a vitalitu rastlin. Obsahuje bentonit a zeolit, ktorý na seba púta živiny a následne ich uvolňuje do pôdy pre potreby rastlin. Najvyšší účinok je dosiahnutý pri preventivnom použití, najlepšie pred prvím výskytom savých škodcou na rastlinách, príp. hneď pri ich prvom výskyte.

  • zloženie: N-P-K (dusík-fosfor-draslík) v pomere 9-0,1-0,5 + horčík 0,5 %, prírodná zložka z rastlinných zbytkou, bentonit, zeolit
  • hnojivo vyživuje rastliny po dobu 3 mesiacou
  • 1 tyčinka nahradí 3 bežné tyčinky
  • zložka, ktorá omedzuje výskyt a škodlivost škodcov = na prírodnej báze
  • vysoký podiel dusíku
  • dalšia prírodná zložka- bentonit + zeolit
  • tyčinka sa po svojej životnosti rozpadne na neškodné prírodné látky, ktoré sa bežne vyskytujú v pôde
  • jednoduchá aplikace
  • doporučujeme zalievať zhora, cez substrát

 

Dávkovanie: 2 tyčinky pre priemer kvetináča 12cm, 4 tyčinky pre priemer 15cm, 8 tyčiniek pre priemer 18cm

Hmotnosť 0.1 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×