X
Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať.
Ďakujeme za pochopenie.

Liadok vápenatý 5kg AGRICHEM

Liadok vápenatý je dusíkato – vápenaté hnojivo obsahujúce dusičnan vápenatý a dusičnan amónny 

4,90 

Na sklade

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Liadok vápenatý je dusíkato – vápenaté hnojivo obsahujúce dusičnan vápenatý a dusičnan amónny 
Je vhodný pre všetky plodiny a kultúry s výnimkou niekoľkých druhov rastlín vyžadujúcich kyslú pôdnu reakciu. 

Liadok vápenatý je vhodný na : 

– základné hnojenie do pôdy na hľúbovú , koreňovú, plodovú, cibuľovú a listovú zeleninu, zemiaky, strukoviny, drobné ovocie a kôstkoviny, jahody a vinnú révu, pričom sa na 10 m2 odporúča v priebehu celého vegetač. obdobia aplikovať 100 – 360 g v závislosti od pestovanej plodiny, 
– pre listovú výživu sa odporúča používať liadok vápenatý vo forme 0,1 – 0,2 % roztoku ( 0,1 – 0,2 kg na 100 l vody). Listová aplikácia sa osvedčila tiež proti horkej škvrnitosti jabĺk. Jablone sa preventívne postrekujú od druhej polovice júla 5 – 6 krát, pričom postreky sa opakujú v 10 – 14 dňových intervaloch. Pre tento typ aplikácie sa odporúča používať 0, 5 – 1 % roztok liadku ( 50 – 100 g liadku / 10 l vody ), 
– pri príprave živných roztokov používaných v súvislosti s bezpôdnym pestovaním rastlín, 
– v súvislosti s prípravou pestovateľských substrátov

Hmotnosť 5 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×