AGRO OM hnojivo na muškáty 1kg

Organo-minerálné hnojivo vhodné na všetky druhy muškátov pestovaných v truhlíkoch aj samozavlažovacích nádobách.

4,50 

Na sklade

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Popis produktu:

  • organická zložka ( rohovina – prírodný zdroj dusíka, kokosové vlákna – prevzdušnia pôdu ) pôsobý dlhodobo až 60 dní, priaznivo ovplyvňuje vytváranie humusu v pôde a tým zvyšuje jej úrodnosť, organická forma dusíka zabraňuje nežiaducemu prehnojeniu, reguluje vodný režim rastlín.
  • minerálna zložka zaistí nárast zelenej hmoty a bohaté nasadenie kvetov, pôsobí v pôde už v priebehu niekoľkých dní po aplikácii.
  • obal je niekoľkokrát uzavierateľný vďaka zipsu

Dávkovanie:

Na jednu rastlinu 10g hnojiva. Použite priloženú odmerku ( 1 odmerka = 5g hnojiva )

Zloženie:

Viaczložkové hnojivo dusík-fosfor-draslík ( 6-6-5 )

Hmotnosť 1 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×