X
Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať.
Ďakujeme za pochopenie.

Kristalon na izbové rastliny 250g

Kristalon je rada kryštalický hnojív vo vode maximálne rozpustných, obsahujúcich dusík, fosfor, draslík, horčík, bór, molybdén, mangán, železo, meď a zinok vo vyváženom pomere.Mikroprvky sú ľahko prijateľné v chelátovej forme. 

3,60 

Na sklade

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Charakteristika:

  • osvedčená kvalita hnojiva Kristalon v praktickom balení pre každú domácnosť
  • na všetky typy izbových rastlín
  • rýchly a viditeľný účinok
  • zvyšuje odolnosť rastlín voči chorobám a škodcom
  • aplikácia zálievkou aj postrekom 1 x za 14 dní ( počas vegetácie ) 1 x za mesiac ( v zime )

 

Dávkovanie: 

  • 1 vrecko ( 5g) alebo 1/2 odmerky ( 5g ) na 2,5l vody

 

Zloženie:

Kryštalické hnojivo, rýchloúčinné, 100% vodorozpustné. Pomer živín N-P-K ( 19-6-20 ) + 3% Mg + 7,5% S + mikroprvky B, Mo, Fe, Cu, Mn, Zn.

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×