Kristalon na izbové rastliny 250g

Kristalon je rada kryštalický hnojív vo vode maximálne rozpustných, obsahujúcich dusík, fosfor, draslík, horčík, bór, molybdén, mangán, železo, meď a zinok vo vyváženom pomere.Mikroprvky sú ľahko prijateľné v chelátovej forme. 

3,60 

Na sklade

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Charakteristika:

  • osvedčená kvalita hnojiva Kristalon v praktickom balení pre každú domácnosť
  • na všetky typy izbových rastlín
  • rýchly a viditeľný účinok
  • zvyšuje odolnosť rastlín voči chorobám a škodcom
  • aplikácia zálievkou aj postrekom 1 x za 14 dní ( počas vegetácie ) 1 x za mesiac ( v zime )

 

Dávkovanie: 

  • 1 vrecko ( 5g) alebo 1/2 odmerky ( 5g ) na 2,5l vody

 

Zloženie:

Kryštalické hnojivo, rýchloúčinné, 100% vodorozpustné. Pomer živín N-P-K ( 19-6-20 ) + 3% Mg + 7,5% S + mikroprvky B, Mo, Fe, Cu, Mn, Zn.

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×