AGRO OM hnojivo na okrasné dreviny 1kg

AGRO organo-minerálne hnojivo je výdatné viaczložkové hnojivo, ktoré dodá ružiam vďaka svojmu unikátnemu zloženiu potrebné živiny vo vyváženom pomere po dobu až 60 dní.

4,50 

Na sklade

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Popis produktu:

  • organická zložka ( rohovina – prírodný zdroj dusíka, kokosové vlákna prevzdušnia pôdu ) pôsobí až 60 dní, priaznivo ovplyvňuje vytváranie humusu v pôde a tým zvyšuje jej úrodnosť. Organická forma dusíku zabraňuje nežiaducemu prehnojeniu, reguluje vodný režim rastlín.
  • minerálna zložka zaistí nárast zelenej hmoty a bohaté nasadenie kvetov, pôsobí v pôde už v priebehu niekoľkých dní po aplikácii.
  • obal je opakovateľne uzatvárateľný vďaka zipsu
  • hnojivo je vhodné na všetky druhy okrasných drevín a kríkov ( ihličnatých aj listnatých ) pestovaných v nádobách aj vo voľnej pôde

Dávkovanie:

Na plochu 1m2 použijeme 100g hnojiva. Rovnomerne ho rozhodíme a zapracujeme do pôdy. Pre uľahčenie práce pužite odmerku pridanú do balenia ( 1 odmerka = 5g ). Po aplikácii hnojiva sa odporúča zálievka.

Zloženie:

Viaczložkové hnojivo dusík – fosfor – draslík ( 5-2-3 )

Hmotnosť1 kg

×