X

Expert ŠTART trávnikové hnojivo 25kg

Trávnikové hnojivo – EXPERT START je vhodné v skorých jarných mesiacoch alebo po regenerácii

42,00 

Dodanie do 8 - 14 prac. dní

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Popis

Trávnikové hnojivo – EXPERT START je vhodné v skorých jarných mesiacoch alebo po regenerácii v dávke 35 g/m2. Hnojivo se aplikuje rovnomerným rozhodením na trávnik. Po aplikácii je potrebné celú plochu dostatočne zavlažit cca 15 l vody na m2. Z tohto dôvodu je vhodné prevádzať aplikáciu pred dažďom.

Hmotnosť 25 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×