X
Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať.
Ďakujeme za pochopenie.

AGRO Kvapalné hnojivo na cibuľoviny 1l

Kvapalné hnojivo vhodné na úžitkové cibuľoviny ( napr. cibuľa, cesnak a pod. ), okrasné cibuľoviny a hľuznaté rastliny ( mečíky, tulipány, narcisy, ľalie, korunkovky, okrasné cesnaky, hyacinty, krokusy, georgíny a pod. ).

2,99 

Produkt je momentálne nedostupný

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Charakteristika produktu:

  • pri úžitkových cibuľovinách síra podporí tvorbu silíc pre pikantnejšiu a výraznejšiu chuť
  • pre bohatšie kvitnutie okrasných cibuľovín
  • kvapalné hnojivo vhodné na úžitkové cibuľoviny ( napr. cibuľa, cesnak a pod. ), okrasné cibuľoviny a hľuznaté rastliny ( mečíky, tulipány, narcisy, ľalie, korunkovky, okrasné cesnaky, hyacinty, krokusy, georgíny a pod. )

Dávkovanie:

  • 15ml ( vrchnák fľaše ) nalejte do 2 litrov vody a zamiešajte

Zloženie:

Kvapalné hnojivo s pomerom živín N-P-K ( 5-3-8 ) + S ( 2% )

Hmotnosť 1 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×