FORESTINA Listová výživa pre orchidey a izbové rastliny 500ml

Univerzálna listová výživa vhodná pre všetky druhy rastlín.

9,50 

Na sklade

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Univerzálna listová výživa vhodná pre všetky druhy rastlín, ako pre izbové rastliny okrasné kvetom (vrátane orchideí), u ktorých podporuje zdravý a silný rast a bohaté kvitnutie, tak aj pre izbové rastliny okrasné listom, ktorým dodáva okamžitý príjem živín a stopové prvky v ľahko a rýchlo prijateľnej forme. Výrobok obsahuje zmáčadlo pre uľahčenie príjmu živín rastlinou, ktoré listová výživa obsahuje.

Použitie:

Listová výživa je určená k priamej aplikácii na list. Tento spôsob prináša veľkú výhodu v urýchlenom prísune živín priamo do všetkých častí rastlín v maximálnom využití jednotlivých prvkov.

Aplikujte sa 1 krát týždenne postrekom na list.

Zloženie:

0,04%N+0,02%P2O5+0,04%K2O

Hmotnosť 0,5 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×