FORESTINA Listová výživa pre orchidey a izbové rastliny 500ml

Univerzálna listová výživa vhodná pre všetky druhy rastlín.

5,60 

Objednávky sú do odvolania pozastavené

Univerzálna listová výživa vhodná pre všetky druhy rastlín, ako pre izbové rastliny okrasné kvetom (vrátane orchideí), u ktorých podporuje zdravý a silný rast a bohaté kvitnutie, tak aj pre izbové rastliny okrasné listom, ktorým dodáva okamžitý príjem živín a stopové prvky v ľahko a rýchlo prijateľnej forme. Výrobok obsahuje zmáčadlo pre uľahčenie príjmu živín rastlinou, ktoré listová výživa obsahuje.

Použitie:

Listová výživa je určená k priamej aplikácii na list. Tento spôsob prináša veľkú výhodu v urýchlenom prísune živín priamo do všetkých častí rastlín v maximálnom využití jednotlivých prvkov.

Aplikujte sa 1 krát týždenne postrekom na list.

Zloženie:

0,04%N+0,02%P2O5+0,04%K2O

Hmotnosť 0.5 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×