Biomit 1l bioTomal

Biomit 1l bioTomal

11,40 

Na sklade

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →
Karta bezpečnostných údajov

BIOMIT obsahuje viac ako 60 druhov rastlinných výťažkov. BIOMIT má rýchli a dlhodobí účinok. Vytvára na výhonkoch dažďu odolný, tenký film, čím vyživuje rastlinu aktívne a dlhodobo podľa jej potreby. Rastlinné zložky prípravku stimulujú imunitný systém rastliny, pričom generujú vyššiu odolnosť voči patogénom a znečisteniu životného prostredia.

Obsahuje živiny v okamžite prijateľných formách pre rastlinu (rastlinné hormóny, enzými, koenzými, aminokyseliny, sacharidy a mnoho ďalších biologických látok. Prípravok významne podporuje fyziologickú kondíciu rastlín, čo sa prejavuje lepším príjmom živín koreňovým systémom, vyšším obsahom biogenných prvkov v rastlinách, zvýšenie výnosu, vyššou kvalitou produkcie, výrazným zvýšením obranyschopnosti rastlín a vďaka tomu nižším napadnutím rastlín hubovými chorobami.

Aplikácia sa prevádza postrekom na listy.

Vinohrad:  0,5 – 1 dcl Biomit/10 l vody, pred začiatkom kvitnutia, po odkvitnutí, na začiatku tvorby plodov a 1-2 týždňe pred začiatkom zamekania.
Ovocné stromy: 0,5 – 1 dcl Biomit/10 l vody v intervale cca 7-10 dní po celú dobu rastu
Poľné plodiny a Zelenina: 0,5 – 1 dcl Biomit/10 l vody v intervale cca 7-10 dní po celú dobu rastu

Prípravok je miešateľný s väčšinou fungicídov a pomocnými látkami, okrem vysoko alkalických produktov ako Aquasilikát a Vital-K25.

Hmotnosť 1,7 kg

×