Hoštický kvapalný Kravský hnoj 500ml

Kvapalný kravský hnoj je čisto prírodné organické hnojivo, ktoré je vyrobené z extraktu kravského hnoja, vinázy (produkt získaný pri spracovaní melasy) a jemne mletého prírodného fosfátu.

5,20 

Na sklade

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Kvapalný kravský hnoj je čisto prírodné organické hnojivo, ktoré je vyrobené z extraktu kravského hnoja, vinázy (produkt získaný pri spracovaní melasy) a jemne mletého prírodného fosfátu.

Hnojivo obsahuje organické látky, základné živiny, ale aj stopové prvky ako prirodzenú súčasť použitých surovín a tým zaisťuje komplexnú výživu rastlín. Hnojivo zároveň aktivuje pôdnu mikroflóru a zlepšuje biologickú aktivitu pôdy.

Použitie:

Hnojivý roztok pre zálievku pripravíme zmiešaním 15 ml hnojiva (po okraj naplnené viečko) s 2 litrami vody. Pred použitím obsah fľaše dôkladne premiešame. Roztok s hnojivom aplikujeme na povrch pôdy alebo substrátu zálievkou. Pre optimálnu výživu rastlín aplikujeme počas vegetácie minimálne 10 hnojivých zálievok. Hnojivú zálievku robíme minimálne s týždenným odstupom.

Pri aplikácii hnojivej zálievky na plochu sa dá obyčajne odporučiť cca 5 litrov na 1 m2. Pri aplikácii hnojivej zálievky k rastlinám pestovaných v nádobách odporúčame cca 3 litre na 15 litrov substrátu.

Hmotnosť 0,5 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×