X
Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať.
Ďakujeme za pochopenie.

AGRO Výživa vianočných stromčekov 500ml

špeciálny výživa pre rastliny na predľženie ich životnost.

3,10 

Na sklade

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Chrakteristika produktu:

  • odďaľuje zasychanie vetvičiek a ihličia, čím predlžuje životnosť stromčeka
  • dodáva energiu a vďaka striebornej zložke zabraňuje tvorbr baktérií vo vode
  • vhodný nielen pre stromčeky, ale aj pre všetky čerstvo rezané rastliny
  • výhody: – nezmŕza až do teploty -15°C

– aplikácia vhodná do vázy aj do stojana
– obsahuje živiny na posilnenie bunkovej štruktúry

Zloženie:

  • obsahuje striebro na obmedzenie tvorby baktérií vo vode

TIP:

  • Pred ponorením kmeňa stromčekov, vetvičiek alebo rezaných kvetov do roztoku je potrebné oživiť rez, odstrániť zaschnutú a odumretú vrstvu. Odporúčané riedenie: 1 plný vrchnák na 1 liter vody
Hmotnosť 0.5 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×