Ferrovit 1l

Kvapalný koncentrát Ferrovit je určený na preventívne odstraňovanie nedostatku železa a liečenie chloróz.

5,60 

Na sklade

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →
Karta bezpečnostných údajov

Kvapalný koncentrát Ferrovit je určený na preventívne odstraňovanie nedostatku železa a liečenie chloróz. Dobre sa uplatňuje pri preventívnych postrekoch viniča, kôstkovín, bobuľoví, ovocných a okrasných drevín, rýchlenej zeleniny, tabaku a poľných plodín.

Prípravok bolo vyvinutý hlavne na listovú aplikáciu, ale je vhodný aj na hnojenie do pôdy.

Pri foliárnej ( listovej ) aplikácii používame koncentráciu 0,3 až 0,8 %, pričom postrek opakujeme aspoň 3 až 5 krát počas vegetačnej doby.

Pri pôdnej aplikácii používame dávku 150 až 2000 cm3 na jeden ovocný strom, pri viniči 100 až 500 cm3.

 

Zloženie:

Fe 3,5%
Hmotnosť 1 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×