X
Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať.
Ďakujeme za pochopenie.

Vodnár BAENZY na zimu 1kg

Vodnár Baenzy na zimu je biologický prípravok pre odbúranie nadmerného množstva organických látok a zamedzeniu produkcie jedovatých plynov pod ľadom v zimných mesiacoch.

15,99 

Na sklade

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Vodnár Baenzy na zimu je biologický prípravok pre odbúranie nadmerného množstva organických látok a zamedzeniu produkcie jedovatých plynov pod ľadom v zimných mesiacoch.

Baktérie sa zachytia na vhodných miestach (filter, štrk, rastliny a ich odumreté časti, dno, atď.), kde sa rozmnožia.
Kvôly klesajúcej teplote vody sa spomaľuje metabolizmus všetkých organizmov a tým aj degradácia organickej hmoty.
Pri rozklade organických zbytkov sa spotrebováva kyslík a môžu vznikať nebezpečné plyny ako sirovodík, čpavok a metán.
Ľad bráni vzájomnej výmene plynov a môže prísť k úhynu rýb.

Prípravok Baenzy na zimu napomáha predísť hore spomenutým problémom.

Použitie: BAENZY – na zimu rozmiešajte v nádobe s vodou z jazierka a aplikujte po celej ploche. Balenie je určené na jazierko o objeme 50 m3 vody.

Hmotnosť 1 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×