Vodnár Baenzy sezóna 0,5kg

Biologický prípravok pre odbúranie nadmerného množstva organických látok a prevenciu rastu rias, siníc, zelené vody v jazierku.

18,60 

Na sklade

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Biologický prípravok pre odbúranie nadmerného množstva organických látok a prevenciu rastu rias, siníc, zelené vody v jazierku.

Baktérie sa zachytia na vhodných miestach (filter, steny nádrže atd.), kde sa rozmnožia a spotrebovávajú organický materiál.

Vďaka svojmu množstvu a rastu spotrebovávajú organický materiál, ktorý môže slúžiť k výživa a rastu rias.

Baenzy Sezóna pôsobí ako prevencia a udržuje zdravú biologickú rovnováhu v jazierku, rovnako pomáha rozložiť odumreté riasy po aplikácii algicidneho prípravku Na riasy – SYSTÉM.

Použitie:
Baenzy Sezóna rozmiešajte v nádobe s vodou z jazierka a aplikujte po celej ploche.

Balenie je určené na jazierko o objeme 20 m3 vody.

Hmotnosť 0,500 kg

Iné produkty z tejto série

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×