Vodnár na riasy systém pre malé jazierka 50g

SYSTÉM je sypký prípravok, ktorý ovplyvňuje sklon prostredia biotopu k prebujneniu nižších vodných rastlín a fytoplanktonu (rias a siníc).

10,20 

Na sklade

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

SYSTÉM je sypký prípravok, ktorý ovplyvňuje sklon prostredia biotopu k prebujneniu nižších vodných rastlín a fytoplanktonu (rias a siníc).

Pôsobí na vodný ekosystém záhradných jazierok, čím zlepšuje životné podmienky rýb v jazierku. Vodnár systém znižuje výskyt vláknitých rias a zelenej vody. Pôsobí pozitívne na vplyv života v jazierku.

SYSTÉM pozitívne pôsobí na rybie osadenstvo a ekosystém jazierka.

Veľmi rizikovým faktorom pre ryby v ekosystéme jazierka sú náhle zmeny chemických parametrov, k čomu dochádza po rozbujnení nižších vodných rastlín a fytoplanktonu (rias a siníc).

Účinná látka sa pomaly extrahuje z nosiča na povrchu vláknitých rias. Zablokovaním fotosyntézy dochádza postupne k nevratnému poškodeniu a odumieraniu stielok rias.

Prípravok rozmiešajte v nádobe s vodou z jazierka a rovnomerne rozlejte po celej ploche (nepoužívať kovové materiály).
Aplikovať aj usadené zbytky prípravku z nádoby.
Doporučujeme vypnúť UV lampu.
Dodržujte presne dávkovanie, aby nemohlo dôjsť k nevratnému poškodeniu náchylných rastlinných druhov!

Dávkovanie:
50g pre ošetrenie 4m3

Pred použitím si vždy prečítajte údaje na obale a pripojené informácie o prípravku.
Pokiaľ v jazierku máte lekná doporučujeme ich pred aplikáciou vybrať z jazierka vzhľadom k chúlostivosti rastlín na krátkodobý výkyv zmien parametrov vody!!!!

Hmotnosť 0,050 kg

Iné produkty z tejto série

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×