X
Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať.
Ďakujeme za pochopenie.

Vodnár pH mínus jazierko 1,5kg

Prípravok na zníženie pH vody v jazierku.

5,70 

Na sklade

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Prípravok na zníženie pH vody v jazierku.

Vodný roztok prípravku pH mínus reaguje kyslo, a preto sa s ním ľahko upravuje pH z vyšších hodnôt na optimálnu hodnotu pH vody.

Použitie:
dávkovanie je závislé na hodnote pH vody v jazierku.

Dávkovanie:
100 g prípravku pH mínus na 10 m3 vody zníži hodnotu pH vody o 0,1.
Ak je pH po jednom až dvoch obehoch filtrácie po ošetrení vody stále vyššie než optimálné pH, dávkujte prípravok znovu.
Hodnota pH však smie klesnúť iba o jeden stupeň, viac by bolo pre život rýb ohrozujúce.
Prípravok rozmiešajte v nádobe s vodou a nalejte do jazierka.

Hmotnosť 1.5 kg

Iné produkty tohto druhu

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×