Sieť proti vtákom 4x5m

Ochranná sieť proti vtákom 4x5m

5,90 

Na sklade

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Ochráňte svoje ovocné stromy, kríky a zeleninové záhony s touto sieťou proti vtákom.

Prednosti

Svojou farbou sa prisbôsobí svojmu okoliu. Pričom zabráni vtákom objedať Vašu úrodu, prepúšťa dostatok svetla a zrážok. Vďaka dobrej pružnosti je ľahko použiteľná. Pre prichytenie do zeme môžete použiť plastové skoby s ktorými manipulujete pri netkaných a tkaných textíliách. Používa sa od apríla do októbra.

Výhody:

Ochranná sieť proti škodám spôsobeným vtáctvom, keď už začínajú nalietavať na úrodu. Týmto vydáte STOP pre vtákov. Humánna ochrana proti škorcom a iným druhom vtáctva.

Materiál: HDPE, UV stabilné, týmto odolá aj silnému slnečnému žiareniu a iným prírodným živlom.

Rozmer oka: 18×18 mm.

Môžete ju použiť aj na zamedzeniu kontaktu domácej hydiny s voľne žijúcim vtáctvom.

Rozmery: š 4 x dl. 5m

 

Hmotnosť 0,250 kg

Iné produkty tohto druhu

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×