Prípravky na údržbu a čistenie


Vodnář BAENZY štart 1kg Zväčšiť

Vodnář BAENZY štart 1kg

LAGVB002

Novinka

Biologický prípravok pre nastavenie rovnováhy v novom jazierku a v jarných mesiacoch.

Viac detailov

Váha produktu: 1.2005 kg
Vážený zákazníci, vzhľadom k celkovému navýšeniu objednávok z dôvodu aktuálnej mimoriadnej situácii v našej krajine, si Vás dovoľujeme upozorniť, že pri vybavovaní a doručení objednávok môže vzniknúť časový sklz. Objednávky sú vybavované priebežne podľa aktuálnej situácie skladu. V prípade akýchkoľvek problémov budete informovaný mailom prípadne telefonicky. Ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť.

19,90 €

19,90 € za 1kg

Objednajte ešte za 50,00 € a budete mať dopravu zadarmo!

DOPRAVA ZADARMO - pri objednávke nad 50 € do hmotnosti zásielky 30 kg

Popis:

Baktérie sa zachytia na vhodných miestach( filter, štrk, atď.), kde sa rozmnožia. Vplyvom rastu spotrebovávajú organický materiál a pri nasadení rýb a rastlín nie je voda nárazovo zaťažená. Vplyvom vysokého zaťaženia vody je možný kolaps biorovnováhy sprevádzaný fermentačnými procesmi, rastom rias a siníc. BAENZY – štart pôsobí preventívne a udržuje zdravú biologickú rovnováhu v jazierku.

Použitie :

BAENZY – štart rozmiešajte v nádobe s vodou z jazierka a aplikujte po celej ploche. Balenie je určené na jazierko o objeme 50 m3 vody. 

Akceptovať a pokračovať Na uľahčenie používania našej stránky využívame cookies. Používaním stránky súhlasíte s ich využitím.