Prípravky na údržbu a čistenie


Vodnář BAENZY sezóna 500g Zväčšiť

Vodnář BAENZY sezóna 500g

LAGVB003

Novinka

Biologický prípravok na odbúranie nadmerného množstva organických látok, a aby sa zabránilo rastu rias a siníc.

Viac detailov

Váha produktu: 0.6505 kg
Vážený zákazníci, vzhľadom k celkovému navýšeniu objednávok z dôvodu aktuálnej mimoriadnej situácii v našej krajine, si Vás dovoľujeme upozorniť, že pri vybavovaní a doručení objednávok môže vzniknúť časový sklz. Objednávky sú vybavované priebežne podľa aktuálnej situácie skladu. V prípade akýchkoľvek problémov budete informovaný mailom prípadne telefonicky. Ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť.

11,50 €

23,00 € za 1kg

Objednajte ešte za 50,00 € a budete mať dopravu zadarmo!

DOPRAVA ZADARMO - pri objednávke nad 50 € do hmotnosti zásielky 30 kg

Popis:

Baktérie sa zachytia na vhodných miestach( filter, štrk, rastliny a ich odumreté časti, dno atď.), kde sa rozmnožia. Vplyvom rastu spotrebovávajú organický materiál, ktorý mohol slúžiť k výžive a rastu rias. BAENZY – sezóna pôsobí preventívne a udržuje zdravú biologickú rovnováhu v jazierku, taktiež pomáha rozložiť odumreté riasy po aplikácii algicídneho prípravku Na riasy – SYSTÉM.

Použitie :

BAENZY – sezóna rozmiešajte v nádobe s vodou z jazierka a aplikujte po celej ploche. Balenie je určené na jazierko o objeme 20 m3 vody. 

Akceptovať a pokračovať Na uľahčenie používania našej stránky využívame cookies. Používaním stránky súhlasíte s ich využitím.