Prípravky na údržbu a čistenie


Vodnář BAENZY na zimu 1kg Zväčšiť

Vodnář BAENZY na zimu 1kg

LAGVB006

Novinka

Biologický prípravok na odbúranie nadmerného množstva organických látok a aby sa zabránilo tvorbe jedovatých plynov pod ľadom v zimných mesiacoch.

Viac detailov

Váha produktu: 1.2005 kg
Vážený zákazníci, vzhľadom k celkovému navýšeniu objednávok z dôvodu aktuálnej mimoriadnej situácii v našej krajine, si Vás dovoľujeme upozorniť, že pri vybavovaní a doručení objednávok môže vzniknúť časový sklz. Objednávky sú vybavované priebežne podľa aktuálnej situácie skladu. V prípade akýchkoľvek problémov budete informovaný mailom prípadne telefonicky. Ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť.

19,90 €

19,90 € za 1kg

Objednajte ešte za 50,00 € a budete mať dopravu zadarmo!

DOPRAVA ZADARMO - pri objednávke nad 50 € do hmotnosti zásielky 30 kg

Popis:

Baktérie sa zachytia na vhodných miestach( filter, štrk, rastliny a ich odumreté časti, dno atď.), kde sa rozmnožia. Vplyvom klesajúcej teploty vody sa spomaľuje metabolizmus všetkých organizmov a tým aj degradácia organickej hmoty. Pri rozklade organických zvyškov sa spotrebováva kyslík a môžu vznikať nebezpečné plyny ako sírovodík, čpavok a metán. Ľad bráni vzájomnej výmene plynov a môže dôjsť k úhynu rýb. Prípravok BAENZY - na zimu pomáha predchádzať vyššie uvedeným problémom.

Použitie :

BAENZY - na zimu rozmiešajte v nádobe s vodou z jazierka a aplikujte po celej ploche. Balenie je určené na jazierko o objeme 50 m3 vody. 

Akceptovať a pokračovať Na uľahčenie používania našej stránky využívame cookies. Používaním stránky súhlasíte s ich využitím.