Prípravky na údržbu a čistenie


Vodnář BIO2 FIX 90g Zväčšiť

Vodnář BIO2 FIX 90g

LAGBIO001

Novinka

Prípravok na mechanické odstránenie rias, prekysličenie vody, podpory rozkladu organických nečistôt a sedimentu.

Viac detailov

Váha produktu: 0.1005 kg
Vážený zákazníci, vzhľadom k celkovému navýšeniu objednávok z dôvodu aktuálnej mimoriadnej situácii v našej krajine, si Vás dovoľujeme upozorniť, že pri vybavovaní a doručení objednávok môže vzniknúť časový sklz. Objednávky sú vybavované priebežne podľa aktuálnej situácie skladu. V prípade akýchkoľvek problémov budete informovaný mailom prípadne telefonicky. Ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť.

4,80 €

53,33 € za 1kg

Objednajte ešte za 50,00 € a budete mať dopravu zadarmo!

DOPRAVA ZADARMO - pri objednávke nad 50 € do hmotnosti zásielky 30 kg

Popis:

BIO2 fix je sypký kyslík. Prípravok na ošetrenie záhradného jazierka alebo rybníčku proti vláknitým riasam, sedimentu, zotletému spadnutému lístiu apod., nečistoty vynesie nad hladinu, odkiaľ sa ľahko pozbierajú sieťkou alebo skimmerom. Pomáha prekysličiť vodu a je prvou pomocou pre ryby, pri deficite kyslíku. Prípravok neobsahuje ťažké kovy, rozpadá sa na prírodné látky.

Návod na použitie:

Prípravok pred použitím nemiešajte s vodou, rozhoďte ho priamo po ploche jazierka alebo rybníčku (40 g na m2) na miesto (fólie, štrkovisko) s výskytom vláknitých rias či iných nečistôt.  

POZOR!!!

Pokiaľ má voda vo vašom jazierku alebo rybníčku pH nad 8,5, znížte najprv pH pomocou prípravku pH mínus a potom aplikujte BIO2 fix. Pokiaľ je voda veľmi mäkká (pod 3° dGH; pod 54 ppm), tak pred aplikáciou zvýšte jej tvrdosť (pomocou dolomitu alebo vápenca). Prípravok môže prechodne zvýšiť pH, ale pokiaľ je hodnota pH pred aplikáciou v poriadku, tak sa skoro vráti do normálu.  

Pri práci s prípravkom nejedzte, nepite a nefajčite. Používajte ochranné pomôcky (rukavice).  

Akceptovať a pokračovať Na uľahčenie používania našej stránky využívame cookies. Používaním stránky súhlasíte s ich využitím.