Bio Plantella žlté lepové doštičky v tvare motýľa 10ks

Bio Plantella žlté lepové doštičky sú výborná mechanická a úplne prírodná ochrana izbových a balkónových rastlín pred širokým spektrom rastlinných škodcov.

3,30 

Na sklade

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Bio Plantella žlté lepové doštičky sú výborná mechanická a úplne prírodná ochrana izbových a balkónových rastlín pred širokým spektrom rastlinných škodcov.

Výhody:

  • Vhodné do kvetináčov, hrantíkov
  • Za pomoci priložených tyčiek sú doštičky max. účinné vo výške kvetu
  • Účinnú ochranu rastlín pred škodcami zaisťuje optimálne zvolená žltá farba, ktorá zláka škodca do pasce
  • Entomologické lepidlo vysokej kvality umožňujúcim rýchlu lepivosti u veľmi ľahkých škodcov, ktoré sa nevyplavuje a nerozpúšťa a neškodí rastlinám
  • Dlhá trvanlivosť (aj niekoľko mesiacov) z dôvodu vysokej odolnosti na zmeny teploty a vlhkosti – dosky si zachovávajú svoje vlastnosti aj pri vyšších teplotách (nad 20 stupňov Celzia)
  • Ochrana dosiek silikónovým papierom, chrániacim lepidlo pred vysušením, tiež v čase, keď dosky dlhšiu dobu nepoužívate

Opis:
Lepové doštičky so starostlivo zvoleným odtieňom žltej farby neodolateľne lákajú početné rastlinné škodce, ako sú vošky, molice a rôzne Thrips. Škodca sa po priblížení k doske prilepí na rýchlo lepivý náter entomologického lepidla.

Návod na použitie:
Pre účinnú ochranu rastlín rovnomerne umiestnite do korýt alebo okrasných kvetináčov 2 až 4 doštičky na m2. Po pokrytí povrchov doštičiek škodcami, vymeňte doštičky za nové.

Uchovávanie:
Žlté doštičky uchovávajte v suchom priestore, pri teplote do 35 ° C, mimo dosahu detí a oddelene od potravín, nápojov a krmív.

Odstraňovanie:
Dosky a obaly odkladajte do komunálneho odpadu.

Balenie:
10 malých lepových doštičiek

Hmotnosť 0,200 kg

×