Lepidlo na ochranu stromov 400ml sprej

Lepidlo určené k ochrane stromov pred lezúcimi škodcami.

14,90 

Na sklade

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Lepidlo je určené k ochrane stromov pred lezúcimi škodcami všade tam, kde nie je možné použiť lepové pásy. Dobre ochráni kry či mladé stromčeky, u ktorých kmeň ešte nie je tak silný, aby bolo vhodné použiť lepový pás.

Lepidlo tiež vytvára 100% bariéru proti lezúcim škodcom na hrubých kmeňoch. Je účinný na mravce, piadivku, puklice a podobný škodlivý hmyz v štádiu húseníc, lariev či dospelých jedincov.

Lepidlo nie je jedovaté pre rastliny a je teda vhodné pre priame použitie na stromoch a rastlinách.

Lepidlo je možné aplikovať priamo na stromy, použiť na výrobu lepových dosiek alebo pridaním vhodného odparníka na dosku vytvoriť feromónový lapač.

Hmotnosť 0,500 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×