X
Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať.
Ďakujeme za pochopenie.

Páska na stromy proti škodcom AGRECOL

Páska na stromy proti škodcom AGRECOL

2,80 

Produkt je momentálne nedostupný

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Ochranný pás na kmene stromov pre ekologické pestovanie bez postreku. Zabraňuje prechodu škodcov do koruny stromov. Chráni pred octomilkami, kvetovkou jabloňovou, niektorými obalovačmi a iným hmyzom. Kmeň stromu sa obalí páskou 30-50 cm pod jeho korunou. Pás sa priviaže k stromu povrazom. Larvy škodcov vchádzajú pod zvlnenú textúru pásky, kde prezimujú a kde nakladú neskôr vajíčka. Po zime, pri jarných prácach opatrne sňať pásku naplnenú škodcami a spáliť.

Hmotnosť 0.45 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×