X
Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať.
Ďakujeme za pochopenie.

Bazalka pravá Lettuce leaf 0,9g Zelseed

Bazalka pravá Lettuce leaf 0,9g Zelseed

0,75 

Na sklade

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Silná jednoročná rastlina, po zaštipnutí dobre rozkonáruje a dorastá do výšky 40-50cm. Lístky majú charakteristickú arómu s svetlozelenú farbu. Používa na dochucovanie jedál talianskej kuchyne, mäsa a strukovín. Čaj je vhodný pri zažívacích ťažkostiach a migréne.

Výsev – skleník ( hrantík )

          – II.-III.

Výsadba – spon 30x30cm

             – V.-VII.

Čas kvitnutia VI.-IX.

Viacnásobný zber VII.-IX zelené časti

Skladovanie mrazením 210 dní

Hmotnosť 0.001 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×