X
Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať.
Ďakujeme za pochopenie.

Dekoračné trávy na sušenie zmes 1g Zelseed

Dekoračné trávy na sušenie.

0,89 

Produkt je momentálne nedostupný

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Zloženie ( v % uvedené v razítku): 1.Briza max.,2.Hordeum jub.,3.Lagurus ov ., 4. Setaria ital., 5.Festuca glauca, 6.Penisetum vil.

Zmes jednoročných okrasných tráv určečná pre pestovanie z priameho výsevu. Vhodná na výsadbu záhonov, skaliek, na sušenie. Polohu vyžaduje teplú a slnečnú.

Výsev – voľná pôda

– III.-IV.

Výsadba – spon 30x40cm

– IV.-V.

Čas kvitnutia VI.-X.

Hmotnosť 0.001 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×