X
Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať.
Ďakujeme za pochopenie.

Letničky na sušenie zmes Zelseed

Letničky na sušenie

0,84 

Produkt je momentálne nedostupný

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Zloženie (v % uvedené v pečiatke) 1. Amaranthus, 2. Helipterum ros., 3. Scabiosa, 4. Limonium sin., 5. Lagurus ov., 6. Gypsophila pan., 7. Helichrysum brac.

Letničky vhodné na pestovanie z priameho výsevu. Vyhovuje im teplá a slnečná poloha. Zmes letničiek sa používa na suchú dekoráciu, ale i na letničkové záhony

Výsev – voľná pôda

– IV.

Čas kvitnutia VI.-X.

Na sušenie.

Hmotnosť 0.001 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×