Cesnak sadbový jesenný DUKÁT 4ks 250g

Poloskorá odroda ozimného hlaváča pre jesennú výsadbu.

5,00 

Produkt je momentálne nedostupný

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Poloskorá odroda ozimného hlaváča pre jesennú výsadbu. Cibule sú veľké s hmotnosťou 75 – 90 g. Prezimovanie je veľmi dobré. Základná farba vonkajších sukníc je biela. Počet strúčikov v cibuli je 5 – 7. Strúčiky sú veľké, s vysokým obsahom silíc. Odroda je vysoko odolná proti virózam. Skladovateľnosť je vynikajúca, pri vhodných podmienkach vydrží až do novej úrody. Odporúčaný pestovateľský spon je 30 x 10 cm.

Biely paličiak, vysádza sa na jeseň, zbiera v lete. Má 5 – 7 veľkých strúčikov (s hmotnosťou 75 – 90 gramov), skladovateľnosť má dobrú – vydrží do mája.
  • Spotreba sadiva je 10 – 30 kg / ár pôdy.
  • Dukát je poloskorá odroda
  • pomerne odolná proti virózam
  • Odroda bola registrovaná v roku 1995.
Cesnak kuchynský
Allium sativum L.
Hmotnosť 0,250 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×