Cibuľa sadzačka MAKOI 300g KERTIMAG

Cibuľa sadzačka MAKOI 300g KERTIMAG

1,60 

Produkt je momentálne nedostupný

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Odroda s vysokým obsahom sušiny. Má tvrdú šupinu, plnú, bielu dužinu a výbornú korenistú chuť.

Používanie: – na jar v domácej záhrade ako zelená cibuľka

– v neskoršom období rastu ako cibuľa na varenie

Po dozretí je vhodná k uskladneniu na zimu. Dávame ale pozor, aby sa stopka semenníka nevyvinula.

Sadenie v marci až októbri s odstupom riadkov 25cm, na vzdialenosť 10cm medzi cibuľkami. Hĺbka sadenia 2cm od vrchu cibule. Po vysadení je veľmi dôležité kyprenie a ničenie buriny.

TYP NA PESTOVANIE: Vôňa mrkvy a kôpru odstrašuje Kvetárku cibuľovú, preto tieto zeleniny pestujeme blízko cibule, ale od konca apríla ju môžeme chrániť aj sieťovou ( netkanou textíliou ) na zeleninu.

Hmotnosť 0,300 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×