Lúčna trávniková zmes AROMA 500g

Ďatelinotrávna lúčna zmes je vhodná na založenie krmovinárskeho porastu.

8,90 

Na sklade

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Ďatelinotrávna lúčna zmes je vhodná na založenie krmovinárskeho porastu s predpokladom trojkosného využívania. Zber prvej kosby sa predpokladá v prvej polovici mája.

Zloženie: ďatelina lúčna, ďatelina plazivá, ďatelina hybridná, kostrava lúčna, Timotejka lúčna, mätonoh trváci, lipnica lúčna, kostrava červená

Hmotnosť 0,5 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×