Trávna miešanka polotieň 2kg

Miešanka vhodná na zatrávňovanie plôch čiastočne alebo trvalo zatienených.

38,00 

Na sklade

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Miešanka vhodná na zatrávňovanie plôch čiastočne alebo trvalo zatienených. Znáša aj suchšie podmienky. Miešanka má špecifické nároky na údržbu.

Pri zvyšujúcom sa stupni zatienenia vysiatej plochy musíme zvyšovať aj výšku kosenia až na 80 až100mm. Lipnica hájna potrebuje k svojmu rastu ponechanie väčšej časti listovej plochy.

Zloženie: mätonoh trváci, kostrava červená krátkovýbežkatá, lipnica lúčna, lipnica hájna, kostrava ovčia.

 

Hmotnosť 2 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×