X
Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať.
Ďakujeme za pochopenie.

Parková trávna zmes BRITAN 2kg

Trávna miešanka na okrasné, reprezentačné, exkluzívne trávniky sýto zelené.

23,50 

Na sklade

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Trávna miešanka na okrasné, reprezentačné, exkluzívne trávniky sýto tmavozelené, jemného vlasového vhľadu. Musia byť dobre udržiavané, správne kosené dobrou kosačkou. Najlepšie vretenovou. Porast vyžaduje dostatok živín a vody.

Zloženie: kostrava červená trstnatá, kostrava červená krátkovýbežkatá, kostrava ovčia, lipnica lúčna, psinček tenučký 

Hmotnosť 2 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×