Parková trávna zmes MIDI 500g

Miešanka tvorí malé prírastky hmoty a vytvára veľmi pekný nízky kompaktný trávnik.

8,90 

Na sklade

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Miešanka tvorí malé prírastky hmoty a vytvára veľmi pekný nízky kompaktný trávnik. Je veľmi obľúbená u záhradníkov, realizátorov pri zakladaní nových trávnikov v rodinných záhardkách a na verejných priestranstvách. Veľmi dobre sa osvedčila aj pri zatrávňovaní sadov práve pre nízke prírastky.

Zloženie: mätonoh trváci, kostrava ovčia, kostrava červená krátkovýbežkatá

Hmotnosť 0,5 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×