X
Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať.
Ďakujeme za pochopenie.

Parková trávna zmes UNIPO 2kg

Miešanka na vytvorenie málo až stredne namáhaných trávnikových porastov.

22,10 

Produkt je momentálne nedostupný

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Miešanka na vytvorenie málo až stredne namáhaných trávnikových porastov hrubšej listovej textúry, stredne sýtej zelenej farby. Miešanka je vhodná na zakladanie porastov so stredným stupňom záťaže. Je veľmi prisbôsobivá k pôdnoklimatickým podmienkam. Vytvára veľmi pekné odolné porasty vhodné do átrií, rodinných záhrad, plôch v okolí bazénov, pieskovísk a podobne.

Zloženie: mätonoh trvácí, lipnica lúčna, kostrava červená výbežkatá, kostrava ovčia

Hmotnosť 2 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×