Uhorky nakladačky BOHDANA F1 2,5g Ing.B.Holman

Uhorky nakladačky BOHDANA F1 2,5g Ing.B.Holman

1,20 

Na sklade

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Kvalitou plodov a odolnosťou k chorobám je podobná odrode FATIMA F1, je však ešte o niečo odolnejšia na pleseň uhorkovú a tým pádom aj výnosnejšia.

Geneticky nehorká, prevažne samičia.

Vňať značne mohutná, plody štíhle, (pomer dĺžky k šírke 3 : 1), tupo zakončené, kvalitné, viac svetlo zelené, než u hruboostných odrôd JITKA F1 a LADA F1.

Vhodná predovšetkým do teplejších pestovateľských oblastí. Horšie sa vyrovnáva s náhlymi poklesmi teplôt počas zberu.

Hmotnosť0,025 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×